- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Słuchawki prysznicowe
- Długość węża prysznicowego: 150 cm
Objaśnienie
AntiCalc
Funkcja antykamień sprawia, że słuchawka lub deszczownia jest odporna na osadzanie się kamienia i łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć dłonią i kamień się wykruszy.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 109 mm |
| Wysokość | 258 mm |
| Głębokość | 65 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Funkcje prysznica | Deszcz, Masaż, Deszcz/Masaż |
| Wyposażenie | Więcej funkcji, Słuchawka prysznicowa + uchwyt + wąż 150, AntiCalc |
| Waga / szt. | 0.5500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913113529 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






