- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Drążki prysznicowe z przesuwnym uchwytem
AntiCalc
Funkcja antykamień sprawia, że słuchawka lub deszczownia jest odporna na osadzanie się kamienia i łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć dłonią i kamień się wykruszy.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Wysokość | 680 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | ABS/stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Funkcje prysznica | Deszcz |
| Wymiar przekroju drążka | 30x15 mm |
| Wyposażenie | Jedna funkcja, Słuchawka prysznicowa + uchwyt + wąż 150, AntiCalc |
| Waga / szt. | 1.4200 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913997143 |
| Taric | 84248970 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








