AGGA kwadratowa kabina prysznicowa 900x900mm, szkło czyste
- Kabiny i drzwi prysznicowe, boksy i parawany wannowe | Kabiny prysznicowe kwadratowe | Kabiny prysznicowe kwadratowe, drzwi przesuwne - wejście narożne
Profilowe kabiny prysznicowe
Zaletą kabin z profilami jest szczelność. Nawet w przypadku intensywnego korzystania z prysznica, profile kabiny prysznicowej chronią łazienkę przed wyciekiem wody poza kabinę. Niestety tego typu kabin nie można zastosować w projektach bezbarieriowych.

Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 90x90 cm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość | 1850 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Kolor profilu | Chrom - Aluminium polerowane |
| Kształt | Kwadratowa - wejście z rogu |
| Typ otwierania | Przesuwne |
| Szerokość wejścia | 490 mm |
| Rodzaj szkła | Szkło czyste |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Właściwości | Z profilami |
| Waga / szt. | 42.1000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913942990 |
| Taric | 70200080 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
HLF909Y
Kod producenta
8590913942990
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię















