AIGO Boks prysznicowy półokrągły 900x900x2040 mm, biały profil, szkło czyste
- Kabiny i drzwi prysznicowe, boksy i parawany wannowe | Boksy prysznicowe
W zestawie
Kabina:
- Wymiary: 90x90x190 cm
- Szkła: front kabiny czyste szkło bezpieczne 5 mm, tył kabiny – mleczne szkło bezpieczne
- Profile: aluminium, kolor biały
Brodzik:
- Typ: samonośny z metalowym stelażem
- Rozměry: 90x90x14 cm
- Materiał: ABS/PMMA (polymetylmetakryl)
- Syfon w zestawie
- Nosnośćt: 200 kg
Kabina prysznicowa AIGO jest proostym i ekonomicznym rozwiąniem w pomieszczeniach, w ktorych śiany nie są obłożone płytkami lub nie posiadają hydroizolacji. Przestrzeń prysznicowa jest zamknięta z wszystkich stron. Zestaw obejmuje samonośny brodzik akrylowy z syfonem, zestaw prysznicowy z wielofunkcyjną słuchawką, posuwanym uchwytem i baterią. Bezproblemową pracę zapewniają górne rolki łożyskowe, natomiast dolne wypinane rolki ułatwiają utrzymanie kabiny w czystości.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 90x90x204 cm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość | 2040 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Kolor profilu | Biały |
| Kształt | Kabiny prysznicowe półokrągłe |
| Typ otwierania | Przesuwne |
| Szerokość wejścia | 480 mm |
| Rodzaj szkła | Szkło czyste |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Waga / szt. | 92.0000 kg |
| Opakowanie | 4 szt. |
| EAN | 8590913835704 |
| Taric | 76109090 |
| Gwarancja | 2 lata |

























