AMARA dozownik do mydła, czarny
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Dozowniki do mydła stojące
Poliresyn
Poliresyn to materiał wykonany z żywicy, który jest powszechnie używany w produkcji przedmiotów dekoracyjnych. Poliresyn ma doskonałe właściwośći umożliwiające formowanie drobnych produktów – podczas podgrzania dobrze się kształtuje, natomiast po wysuszeniu jest odporny na wodę, niełamliwy i trwały.
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Seria | AMARA |
| Rozmiar | 100x145x50 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 145 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Bambus, Polyresin |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Do postawienia |
| Objętość dozownika mydła | 180 ml |
| Waga / szt. | 0.6000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956168456 |
| Taric | 84798997 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
2244510
Kod producenta
4006956168456
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





