APOLLO dozownik mydła 200ml, mleczne szkło, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Dozowniki mydła
Oprócz nowoczesnego wyglądu seria APOLLO będzie również przyciągać interesującą ceną. Kubek, mydelniczka, dozownik na mydło i pojemnik szczotki WC wykonane są ze szkła mlecznego.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | APOLLO |
| Rozmiar | 80x140x100 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Szkło, Stop |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Wiercenie |
| Objętość dozownika mydła | 200 ml |
| Waga / szt. | 0.5900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913837364 |
| Taric | 83025000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
1416-19
Kod producenta
8590913837364
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









