APOLLO mydelniczka, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Mydelniczki | Program druciany
Oprócz nowoczesnego wyglądu seria APOLLO będzie również przyciągać interesującą ceną. Kubek, mydelniczka, dozownik na mydło i pojemnik szczotki WC wykonane są ze szkła mlecznego.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | APOLLO |
| Rozmiar | 130x45x110 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Druciany |
| Rodzaj | Mydelniczka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.4800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913850219 |
| Taric | 83025000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
1416-03
Kod producenta
8590913850219
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
16
43
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





