- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Nablatowe umywalki
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | AURUM |
| Rozmiar | 38x11 cm |
| Średnica | 380 mm |
| Szerokość | 380 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Głębokość | 380 mm |
| Kolor | Miedź |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Okrągły |
| Wyposażenie | powłoka PVD |
| Zestaw zawiera | Korek |
| Waga / szt. | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913982835 |
| Taric | 73241000 |
| Gwarancja | 6 lat |








