CALLIS umywalka ceramiczna 52x42cm, biały
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Nablatowe umywalki
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 52x12x42 cm |
| Szerokość | 520 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga / szt. | 15.8000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122408 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











