CHROM LINE półka druciana narożna, potrójna, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Półki & Koszyki łazienkowe | Program druciany
• W komplecie zestaw montażowy do zawieszenia na ścianie
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | CHROM LINE |
| Rozmiar | 200x450x200 mm |
| Długość | 200 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 450 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Druciany |
| Rodzaj | Półka: narożna, Półka: piętrowa |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 1.2100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913836909 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
37015
Kod producenta
8590913836909
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









