CLASSIC stojak na zapasowy papier toaletowy, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Stojaki z uchwytem na papier toaletowy | Stojaki i wieszaki | Stojaki z uchwytem na papier toaletowy
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 140x320x140 mm |
| Średnica | 140 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.6900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956134604 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
11116100
Kod producenta
4006956134604
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





