CLASSIC stojak na zapasowy papier toaletowy, czarny
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Stojaki z uchwytem na papier toaletowy | Stojaki i wieszaki | Stojaki z uchwytem na papier toaletowy
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 140x320x140 mm |
| Średnica | 140 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.6234 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956195537 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





