COINS dywanik łazienkowy 60x90cm z antypoślizgiem, polyester, szary
- Akcesoria łazienkowe | Dywaniki łazienkowe | Dywaniki łazienkowe tekstylne z antypoślizgiem
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 60x90 cm |
| Długość | 900 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tekstylia |
| Rodzaj | Dywanik łazienkowy |
| Waga / szt. | 1.1800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956710365 |
| Taric | 57033999 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
7103307
Kod producenta
4006956710365
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







