CRISTY umywalka ceramiczna 45x34cm, biały
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Umywalki ścienne
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 45,5x12x34 cm |
| Szerokość | 455 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - śruby |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga / szt. | 11.9000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122415 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











