DAISY lusterko kosmetyczne stojące LED, średnica 150mm, dwustronne, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Lusterka kosmetyczne
• Obustronne
• Z jednej stromy 3x zoom
• Oświetlenie LED na 4 baterie AAA (nie są w komplecie)
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 180x300x120 mm |
| Średnica | 150 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Lusterko kosmetyczne |
| Instalacja | Do postawienia |
| Nośność | 0.7500 kg |
| Waga / szt. | 0.8700 kg |
| EAN | 4006956170312 |
| Taric | 70099200 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
03111000
Kod producenta
4006956170312
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












