- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Nablatowe umywalki | Wolnostojące umywalki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 44,5x(11,5-26,5) cm |
| Średnica | 445 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Wysokość | 265 mm |
| Głębokość | 445 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Okrągły |
| Waga / szt. | 9.7000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913856259 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
WH031
Kod producenta
8590913856259
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








