DUCKY Ściągacz wody, ABS, czarny
- Akcesoria łazienkowe | Do kabin prysznicowych | Ściągacze wody
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 210x230 mm |
| Szerokość | 210 mm |
| Wysokość | 230 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Plastik |
| Waga / szt. | 0.0757 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956162072 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





