FANCY dozownik mydła do postawienia, biały
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Dozowniki do mydła stojące
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Seria | FANCY |
| Rozmiar | 95x120 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Głębokość | 95 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Bambus, Ceramika |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Do postawienia |
| Objętość dozownika mydła | 200 ml |
| Waga / szt. | 0.2980 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956135779 |
| Taric | 84798997 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







