FANCY kubek, ciemny zielony
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Akcesoria do mycia zębów do postawienia
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Seria | FANCY |
| Rozmiar | 68x100 mm |
| Średnica | 68 mm |
| Szerokość | 68 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Głębokość | 68 mm |
| Kolor | Zielony |
| Materiał | Bambus, Ceramika |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Kubek na szczoteczki do zębów |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.1880 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956164762 |
| Taric | 69120085 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











