FANCY mydelniczka, biały
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Mydelniczki do postawienia
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Seria | FANCY |
| Rozmiar | 120x35 mm |
| Średnica | 120 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Bambus, Ceramika |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Mydelniczka |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.2230 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956135731 |
| Taric | 69120085 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







