FANCY WC szczotka, czarny
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Szczotki do toalet stojące
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Seria | FANCY |
| Rozmiar | 102x400 mm |
| Średnica | 102 mm |
| Szerokość | 102 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Głębokość | 102 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Bambus, Ceramika |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.6250 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956135762 |
| Taric | 96039091 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







