FLANNY umywalka ceramiczna 46x31cm, biały
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Małe umywalki
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 46x13x31 cm |
| Szerokość | 460 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Głębokość | 310 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - śruby |
| Typ umywalki | Mała umywalka |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga / szt. | 9.5000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122422 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











