HANDICAP Poręcz wannowa, biała
- Akcesoria łazienkowe | Senior program, Bezbarierowa łazienka | Poręcze
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 235x540x130 mm |
| Szerokość | 235 mm |
| Wysokość | 540 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Inne kształty |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Instalacja | Do zawieszenia |
| Nośność | 100.0000 kg |
| Waga / szt. | 1.3650 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956951225 |
| Taric | 76152000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
A00300101
Kod producenta
4006956951225
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












