HANDICAP Szczotka WC, długa rękojeść, metal
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Szczotki do toalet stojące | Senior program, Bezbarierowa łazienka
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 90x660x90 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 660 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.4500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956951447 |
| Taric | 96039091 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
A0170101
Kod producenta
4006956951447
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









