- Ceramika w modnych kolorach
Seria ceramiki INFINITY przyciąga uwagę cienką linią, aksamitną powierzchnią i niebanalną kolorystyką. Wyróżniają sie w industrialnie urządzonym wnętrzu w towarzystwie czarnej armatury, jak i w dziewczęcym romantycznym salonie kąpielowym.
Popuść wodze fantazji i stwórz niepowszednią łazienkę.
Właściwości
| Marka | ISVEA |
|---|---|
| Seria | INFINITY |
| Rozmiar | 60x12x40 cm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Kolor | Zielony |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Owalny/Elipsa |
| Waga / szt. | 9.6500 kg |
| EAN | 8697687025253 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
10NF65060-2T
Kod producenta
8697687025253
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
zielony
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













