KAWA STRIP szafka z lustrem, oświetlenie LED 60x70x22cm, biały
- Meble, lustra i oświetlenie | Szafki z lustrem | Szafki z lustrem z drewna
• 1 taśma LED 9,6W/m długość 440 mm
• Driver 230V AC / 12 V DC, 10W
Objaśnienie
Kolor LED: Neutralny
Do określenia koloru używa się terminu „temperatura chromatyczna“, której wartość podawana jest w jednostkach Kelvin (K). Neutralna barwa emitowana jest w zakresie 4000 - 5000 K. Takie światło jest neutralne w odczuciu, jest najbardziej zbliżone do światła dziennego. Nie zniekształca postrzegania kolorów oświetlanych przedmiotów, dlatego nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych , kuchni i łazienek.

Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | KAWA |
| Rozmiar | 60x70,4x21,6 cm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 704 mm |
| Głębokość | 216 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | MDF/laminat |
| Typ oświetlenia | LED |
| Sterowanie oświetleniem | Nie zawiera |
| Stopień ochrony | IP22 |
| Moc | 7.80 W |
| Kolor LED | Neutralny (4 000 - 5 000 K) |
| Luminacja | 990 lm |
| Żywotność (LED) | 20000 godzin |
| Wyposażenie | Oświetlenie |
| Waga / szt. | 17.8000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913945762 |
| Taric | 70099100 |
| Gwarancja | 2 lata |











