Nasz bestseller
KILI uchwyt, 285/256mm, chrom
- Meble, lustra i oświetlenie | Akcesoria do mebli | Uchwyty
- Całkowita szerokość uchwytu: 285mm
- Rozstaw montażowy: 256 mm
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 285x8x26 mm |
| Szerokość | 285 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Waga / szt. | 0.0620 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913864278 |
| Taric | 83024200 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
10091
Kod producenta
8590913864278
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









