Nasz bestseller
Komora gospodarcza z szafką z syfonem, 80x50 cm, plastik
- Umywalki, miski WC i bidety | Komory gospodarcze
W zestawie

Szafka pod zlew gospodarczy, 78x70x48cm, biały (1 szt.)
717,60 zł / szt.

Komora gospodarcza na szafkę, 80x50cm, plastik, biały (1 szt.)
339,50 zł / szt.
- Syfon i korek w komplecie
Objaśnienie
Polipropylen
Jest jednym z najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych. Jest lekki i zarazem stały. Wykazuje dużą odporność chemiczną.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 80x72x50 cm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 720 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | MDF/laminat, Polypropylen |
| Przelew | TAK |
| Opakowanie zawiera | Syfon |
| Waga / szt. | 18.8300 kg |
| Opakowanie | 2 szt. |
| EAN | 8590913928222 |
| Taric | 94036090 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Symbol
PI8050-1
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











