Nasz bestseller
- Szklane umywalki BEAUTY - seria dla wymagających klientów
Szklana umywalka z serii BEAUTY będzie wspaniale wyróżniać się w twojej stylowej łazience. Nie znajdziesz bardziej wyjątkowego elementu.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | BEAUTY |
| Rozmiar | 54x11x39,5 cm |
| Szerokość | 540 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Głębokość | 395 mm |
| Kolor | Miedź |
| Materiał | Szkło |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Owalny/Elipsa |
| Waga / szt. | 9.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913898556 |
| Taric | 70200080 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
TY223
Kod producenta
8590913898556
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
19
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Miedź
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię














