LITTLE ROCK uchwyt na szczoteczki do zębów do postawienia, szary
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Akcesoria do mycia zębów do postawienia
Poliresyn
Poliresyn to materiał wykonany z żywicy, który jest powszechnie używany w produkcji przedmiotów dekoracyjnych. Poliresyn ma doskonałe właściwośći umożliwiające formowanie drobnych produktów – podczas podgrzania dobrze się kształtuje, natomiast po wysuszeniu jest odporny na wodę, niełamliwy i trwały.
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Seria | LITTLE ROCK |
| Rozmiar | 130x78x83 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 78 mm |
| Głębokość | 83 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Polyresin |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Kubek na szczoteczki do zębów |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.2920 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956222530 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
22190207
Kod producenta
4006956222530
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Szary
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







