Lustro z oświetleniem LED i półką 50x80cm, wyłącznik
- Meble, lustra i oświetlenie | Lustra | Lustra z oświetleniem
Lustro z oświetleniem LED
- Oświetlenie LED umieszczone na górze
- Szklana półka o wymiarach 500x100x6 mm
- Przełącznik 0/1
Objaśnienie
Kolor LED: Neutralny
Do określenia koloru używa się terminu „temperatura chromatyczna“, której wartość podawana jest w jednostkach Kelvin (K). Neutralna barwa emitowana jest w zakresie 4000 - 5000 K. Takie światło jest neutralne w odczuciu, jest najbardziej zbliżone do światła dziennego. Nie zniekształca postrzegania kolorów oświetlanych przedmiotów, dlatego nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych , kuchni i łazienek.

Ochrona przed korozją
Lustro z ochroną przed korozją (nie zawiera miedzi).
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 50x80 cm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 800 mm |
| Typ lustra | Lustro z oświetleniem, Lustro z półką |
| Kształt | Prostokątna |
| Sterowanie oświetleniem | Wyłącznik |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Kolor LED | Neutralny (4 000 - 5 000 K) |
| Luminacja | 780 lm |
| Wyposażenie | Ochrona przed korozją |
| Waga / szt. | 6.7660 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913856471 |
| Taric | 70099100 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
ATH52
Kod producenta
8590913856471
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












