- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Nablatowe umywalki
Właściwości
| Marka | KERASAN |
|---|---|
| Seria | OKE & HAKO |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 40x15 cm |
| Średnica | 400 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Kolor | Zielony |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Okrągły |
| Waga / szt. | 11.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8388777321156 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
554111
Kod producenta
8388777321156
Seria
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






