Nasz bestseller
RAVO Siedzisko przysznicowe składane, 32x32,5cm, bambus
- Akcesoria łazienkowe | Siedziska i taborety | Siedziska składane
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 320x106x325 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 106 mm |
| Głębokość | 325 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Bambus, Aluminium |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Siedzisko / Taboret łazienkowy |
| Instalacja | Wiercenie |
| Nośność | 160.0000 kg |
| Waga / szt. | 2.5600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913841576 |
| Taric | 94017900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
AE236
Kod producenta
8590913841576
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
brązowy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











