RITMO bateria ścienna umywalkowa/wannowa, chrom
- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie umywalkowe | Baterie umywalkowe ścienne | Baterie wannowe | Baterie wannowe naścienne
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | RITMO |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 157 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Rodzaj przełącznika | Obrotowy |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wyposażenie | Obrotowa wylewka |
| Waga / szt. | 1.6700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913947797 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 4 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
RT015
Kod producenta
8590913947797
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
48
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





