ROLA umywalka ceramiczna wpuszczana, średnica 41cm, biały
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Umywalki wpuszczane
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 41x14 cm |
| Średnica | 410 mm |
| Szerokość | 410 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Głębokość | 410 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Wpuszczane w blat |
| Typ umywalki | Umywalka wpuszczana w blat |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Okrągły |
| Waga / szt. | 7.3000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122538 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









