ROME zestaw prysznicowy z podłączeniem do baterii, wysokość 822cm, chrom
- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Zestawy prysznicowe | Bez baterii
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Wysokość | 822 mm |
| Głębokość | 493 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Kanciaste |
| Zestawy prysznicowe | Bez baterii |
| Funkcje prysznica | Deszcz |
| Waga / szt. | 4.6000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913829574 |
| Taric | 84248970 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SL760
Kod producenta
8590913829574
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












