RUMBA mydelniczka
- Szeroka gama produktów tej serii w ciekawej cenie.
• Rozstaw montażowy: 30 mm
Opis Serii
Kształtnymi akcesoriami z serii RUMBA wyposażysz całą łazienkę oraz toaletę. Warto zwrócić uwagę na praktyczną i elegancką narożną półkę szklaną.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | RUMBA |
| Rozmiar | 128x65x119 mm |
| Szerokość | 128 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Głębokość | 119 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Druciany |
| Rodzaj | Mydelniczka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.3700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913828096 |
| Taric | 79070000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
RB103
Kod producenta
8590913828096
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





