Nasz bestseller
SAMBA haczyk, zestaw 5 szt., czarny mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Haczyki i wieszaki
Szeroka gama akcesoriów SAMBA w przyzwoitej cenie jest bardzo populana wśród projektantów. Doskonale nadaje się do wyposażenia hoteli.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SAMBA |
| Rozmiar | 17x17x30 mm |
| Średnica | 17 mm |
| Szerokość | 17 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.2550 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913970092 |
| Taric | 83025000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





