SAMBA kubek, szkło mleczne, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Akcesoria do mycia zębów
• Rozstaw montażowy: 20 mm
Opis Serii
Szeroka gama akcesoriów SAMBA w przyzwoitej cenie jest bardzo populana wśród projektantów. Doskonale nadaje się do wyposażenia hoteli.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SAMBA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 68x100x100 mm |
| Szerokość | 68 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Szkło, Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Kubek na szczoteczki do zębów |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.4800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913828201 |
| Taric | 70139900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SB104
Kod producenta
8590913828201
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
16
43
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







