SAMBA mydelniczka, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Mydelniczki | Program druciany
• Rozstaw montażowy: 20 mm
Opis Serii
Szeroka gama akcesoriów SAMBA w przyzwoitej cenie jest bardzo populana wśród projektantów. Doskonale nadaje się do wyposażenia hoteli.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SAMBA |
| Rozmiar | 128x50x115 mm |
| Szerokość | 128 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Głębokość | 115 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Druciany |
| Rodzaj | Mydelniczka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.4800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913828171 |
| Taric | 79070000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SB103
Kod producenta
8590913828171
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





