SAMBA półka szklana 500mm, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Półki & Koszyki łazienkowe
Oszczędź kupując więcej

Lustro z półką 50x70cm wraz z uchwytami
196,00 zł brutto/1szt.
• Uchwyty w zestawie
• Zalecana do lustra 22429
Opis Serii
Szeroka gama akcesoriów SAMBA w przyzwoitej cenie jest bardzo populana wśród projektantów. Doskonale nadaje się do wyposażenia hoteli.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SAMBA |
| Rozmiar | 500x6x100 mm |
| Długość | 500 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 6 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Szkło, Stop |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Półka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 1.6500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913828256 |
| Taric | 83025000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SB115
Kod producenta
8590913828256
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
2
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











