SAMBA stojak z wieszakiem na papier toaletowy oraz szczotką WC, czarny
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Stojaki z uchwytem na papier toaletowy | Stojaki i wieszaki | Stojaki z uchwytem na papier toaletowy
Szeroka gama akcesoriów SAMBA w przyzwoitej cenie jest bardzo populana wśród projektantów. Doskonale nadaje się do wyposażenia hoteli.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SAMBA |
| Rozmiar | 230x667x170 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Wysokość | 667 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 1.2000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913998454 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SB236
Kod producenta
8590913998454
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







