SAMBA stojan na ręczniki z podstawą, stal nierdzewna, połysk
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Wieszaki na ręczniki do stania | Stojaki i wieszaki | Stojaki z uchwytem na ręczniki
Szeroka gama akcesoriów SAMBA w przyzwoitej cenie jest bardzo populana wśród projektantów. Doskonale nadaje się do wyposażenia hoteli.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SAMBA |
| Rozmiar | 220x855x420 mm |
| Szerokość | 220 mm |
| Wysokość | 855 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: wieloramienny, Wieszak na ręczniki: obrotowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 2.5700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913855214 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SB161
Kod producenta
8590913855214
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





