SAMBA wieszak na papier toaletowy z klapką, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na papier toaletowy
• Rozstaw montażowy: 20 mm
Opis Serii
Szeroka gama akcesoriów SAMBA w przyzwoitej cenie jest bardzo populana wśród projektantów. Doskonale nadaje się do wyposażenia hoteli.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SAMBA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 135x140x50 mm |
| Szerokość | 135 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.4900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913828249 |
| Taric | 79070000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SB107
Kod producenta
8590913828249
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
16
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





