Ścienny podnóżek do golenia, z powierzchnią antypoślizgową, stal nierdzewna połysk
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Senior program, Bezbarierowa łazienka
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 280x30x35 mm |
| Szerokość | 280 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Głębokość | 35 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna polerowana |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.6250 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956159195 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











