SHIPRA umywalka ceramiczna wpuszczana, średnica 46cm, biały
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Umywalki wpuszczane
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 46x17 cm |
| Średnica | 460 mm |
| Szerokość | 460 mm |
| Wysokość | 170 mm |
| Głębokość | 460 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Wpuszczane w blat |
| Typ umywalki | Umywalka wpuszczana w blat |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Okrągły |
| Waga / szt. | 7.1000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122545 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









