SIMPLE LINE kosz na śmieci prostokątny 5l, stal nierdzewna, połysk
- Akcesoria łazienkowe | Kosze i pojemniki łazienkowe | Kosze na śmieci | Kosze na śmieci kanciaste
Wewnętrzny pojemnik
Kosz zawiera wewnętrzny wyjmowany pojemnik z wyrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia wygodniejszą obsługę.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SIMPLE LINE |
| Rozmiar | 140x300x367 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Głębokość | 367 mm |
| Objętość | 5.00 l |
| Kolor | Stal nierdzewna polerowana |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Kosz do 6 litrów |
| Instalacja | Do postawienia |
| Wyposażenie | Kosze s pedałem, Pojemnik wewnętrzny |
| Waga / szt. | 1.3120 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913855207 |
| Taric | 73239300 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
GAQ005
Kod producenta
8590913855207
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Stal nierdzewna polerowana
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





