SIMPLE LINE szczotka do WC kwadratowa, czarny mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Szczotki do toalet stojące
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 112x390x112 mm |
| Szerokość | 112 mm |
| Wysokość | 390 mm |
| Głębokość | 112 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.6400 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913997457 |
| Taric | 96039091 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





