SINTRA bateria umywalkowa z obrotową głowicą, chrom
- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie umywalkowe | Baterie umywalkowe stojące
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SINTRA |
| Wysokość | 114 mm |
| Głębokość | 179 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Stojąca |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wysokość wypływu wody | 83 mm |
| Wyposażenie | Obrotowa wylewka |
| Waga / szt. | 1.2100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913947810 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 4 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SX001
Kod producenta
8590913947810
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
48
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





