Sluchawka prysznicowa z masażem, 3 funkcje, średnica 100mm, ABS/chrom
- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Słuchawki prysznicowe
AntiCalc
Funkcja antykamień sprawia, że słuchawka lub deszczownia jest odporna na osadzanie się kamienia i łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć dłonią i kamień się wykruszy.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Średnica | 100 mm |
| Wysokość | 230 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Funkcje prysznica | Deszcz, Masaż, Mgła |
| Wyposażenie | Więcej funkcji, AntiCalc |
| Waga / szt. | 0.1500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913824852 |
| Taric | 84818019 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SC105
Kod producenta
8590913824852
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











